OLIMPIADA ZA NAMI!!!

OLIMPIADA ZA NAMI!!!

Słoneczna Olimpiada z Tuwimem za nami!!!
Oj, działo się działo. Straż Policja, dmuchane zamki, wata cukrowa i gorące kiełbaski. Gry, konkursy i świetna zabawa dla uczniów Szkoły Podstawowej w Drzonowie. Tyle udało się nam zrobić na Dzień Dziecka, który uważamy za udany. Super atmosfera i wiele uśmiechniętych buź.
Olimpiada nie odbyłaby się gdyby nie nasi wspaniali darczyńcy : OSP SIEMCZYNO, OSP ZŁOCIENIEC, KSIĘGARNIA „BOOK BOOK” ZŁOCIENIEC, SKLEP PAPIERNICZO-ZABAWKOWY CZ. WIĘCEK , FIRMA OFERTO -LUBLIN KIEROWNIK REGIONALNY EMILIA WIŚNIEWSKA, SKLEP NETTO KIEROWNIK REJONU MARIOLA TOBOLSKA, PIEKARNIA J.J.TOCZKO, PIEKARNIA „SMAK POMORSKI” A. MAŁECKI, SKLEP MIĘSNY ” NIEDŹWIEDŹ”, PAN MARCIN KRĘŻEL.
SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY !!!!
Podziękowania kierujemy także na ręce Pani Dyrektor Jolancie Kowalskiej i całemu gronu pedagogicznemu , pracownikom obsługi za pomoc przy organizacji Olimpiady. Przesyłamy uśmiechy do firmy „ADA” za piękne dmuchane zamki. W szczególności DZIĘKUJEMY Naszemu Przyjacielowi Sylwester Gaczynski za ogrom pracy, zaangażowanie i wsparcie działań Fundacji. 
Zarząd Fundacji.

Comments are closed.